Hangár

Na této stránce sem budou objevovat modely. Nahoře vždy ten novější.

Piper

Dárkem k narozeninám jsem dostal od ženušky Pipera. Krásnej, žlutej, nezáludnej model, krásně to plachtí. Je to včetně motoru, reglu, serv. Stačilo dodat baterii a přijímač. Bohužel, je smutný že to ještě neletělo. Neb to má kolový podvozek, pro který nemám vhodnou vzletovou plochu. Ale jedno to přijde ! Pořád si myslím, že by mu slušely lyže, nebo plováky. To mě fakt láká.

Toro 900 (miláček)

800 kč do telinku, 300kč do uhlíku, 900kč do číny a pak rovnou do vzduchu. Neuvěritelný, jak to líta, už to mam fakt vyladěný. Plachtí to, lítá to ostře, přistávám do ruky, když se to povede. Má to za sebou i pár fakt ošklivejch nehod. Jezdí to semnou pod kočárkem na procházky a když je chvilka tak lítá všude. Do auta se to vejde. Fakt letadlo na bejkárny. Je to docela skladný, nenáročný. Jen se s tím nedají létat nožové obraty :).

Click (halolet)

Ano, když je nešikovnost nesmírná jako ta moje ale přebije jí sebedůvěra, tak je možné aby vzniklo toto. Postavil sem to, pověsil na hřebík, rok sem na to koukal a pak rozmlátil. Ale opravím to a půjdeme zase do vzduchu. Letělo to jen jednou a fakt mě to překvalpilo, že to lítá. V hale se to fakt vzneslo. Paráda ! Lítam na 10g motor z číny, 360mAH rhino a ty nejmenší serva co sem našel. Hlavně nějlehčí.

Blade MCX

Tak tuhle hračku doporučím na blbnutí do kanceláře. Nádrže v číně za dolar. Létání v kanceláři paráda, zvláště, když máte open office :). Je to čtyř kanál. Má to gyro. Dá se s tím trénovat páčkování na velký vrtulník. Ale není to stejné ! Návyky se na tom dají vytvořit. Pořád se učím, tohle vodit umím líp než tu velkou mrchu :).

Sperry Verville M-1 Messenger

Když sem byl malý kluk, nosil sem péro…., Nenosil, ale dostal sem stavebnici tohoto modelu a nedopadlo to moc dobře. Po několika letech, shodou okolností, se mi do ruky dostal plánek. A po zkušenosti s extrou sem se pustil do stavby. Létá to parádně. Motor je z extry i s regulátorem. HS55 všude a regl turnigy 25.

Extra 330

Nuda a pokus, jestli to dokážu mě přiměla ke stavbě vlastníma rukama. Shoda okolností (vydařený nákup v číně, narazil sem na plánek, našel se někdo kdo ho vytiskl) dali za vznik tohoto polétadla, se kterým sem si moc užil, než sem s tím plácnul u lán do pole, když sem se vracel z jednoho modelářského letiště. Chtěl sem si spravit náladu a křup. :). Ale jako akrobat fakt dost dobrý. Poučení 1) podvozek je na nic :). 2) když letíš na zádek metr na zemí, nepřitahuj a nepřidávej plyn. Radši odtlač. Chybama se člověk učí. Motor turnigy červenej 850kV.

E-Revo 5605

Možná si myslíte že sem šílenec, ale pokud se někdo rozhoduje tak jako já o nějakém tom offroad na blbnutí, tak doporučuji pouze tento model. Všechno menší nic nevyjede, neprojede a je to hnedka rozbytý. Ale tohle nemám ověřené :). Jen můžu říct, že tohle vydrželo už tolik trápení, až tomu nemůžu uvěřit. Sper kára na vyblbnutí. Je to rychlé, jede to přes 40kmh a můžou to řídit i děti. Obrubník žádný problém. A utáhne to i boby s dítětem, když je tatínek línej jako já :).

Dragonfly

Potkal sem týpka když sem trápil T-Rexe, tam kde se setkávám s rodiči ženy, který létal tak krásně s letadlem, že sem neodolal a nechal sem si poradit tohoto krásného hornoplošníka. Setup: 3x servo GWS, motor Potensky 15OW, regl MGM compro 18. Příjimač z heliny, časem sem si koupil ještě jeden. Létá to parádně. Jen ta nešťastná kombinace POT150 a MGM. Nechodí to. :(. Bylo kvůli tomu odst havárií.

PiccoZ

Kolega v práci měl pár picco navíc a tak mě mohl podarovat. Můj plnokrevník, na který se zatím prášilo na poličce měl kamaráda. Docela sem si s ním užil dost srandy. Hlavně v práci při poletování nad kolegy :).

T-Rex 450S  comboset

Stavebnice s uhlíkovým bočnicemi, 4x HD 1810MG, GY 401, regulátor původní align 35A, listy Align, RC Futaba FASST 6EX, nabíječka SHARK 1.0, zdroj 12V, balancér e-station PB6, Simulátor Phoenix 1.05 :). To byl asi v kostce můj první setup.

PiccoZ – ten za to může. Jednou my ho půjčil kolega v práci a pak sem shodou okolností šel na akci, kde se lítalo s heli v hale, byl tam i Petr Novotný, se kterým mě později seznámil kamarád. Objednávka již byla na cestě. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*